Człowiek bez twarzy, czyli Jędza na zgrupowaniu. I ta troska o Peszkę…

Autor wpisu: 8 czerwca 2017 11:11

W sobotę mecz z Rumunią, który może polską reprezentację bardzo przybliżyć do mistrzostw świata w Rosji. Naszym humory na zgrupowaniu dopisują i nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby w tak samo dobrych nastrojach rozjeżdżali się do domów po tym arcyważnym spotkaniu.

Co słychać u zawodników? Grzegorz Krychowiak przyznał, że miał ostatnio więcej czasu, więc zajął się fotografią. Podobno zdjęcia na Instagramie jego dziewczyny Celii to właśnie jego dzieło. (Wątpimy, ale kto to teraz sprawdzi…) Robert Lewandowski nie wygląda na szczególnie przemęczonego (tanecznym krokiem przechadzał się po korytarzu), mimo że w domu ma nowe obowiązki w związku z narodzinami córki. Dobry humor nie opuszcza oczywiście Artura Jędrzejczyka, który na nagraniu „Łączy nas piłka” wyciszał się i… martwił o zawieszenie Sławka Peszki na cztery mecze za brutalny faul w ostatnim ligowym meczu na Vadisie.
– Może się odwoła i mu zmniejszą – zastanawiał się z wyraźną troską.
Nie obyło się też bez paru sucharów…

Inne artykuły o: Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli