Chuligan na… treningu kadry

Autor wpisu: 13 listopada 2016 14:01

Mamy dla was zagadkę – prosto ze zgrupowania kadry we Wrocławiu przed meczem ze Słowenią. W niedzielę piłkarze wyszli na mroźny trening na Stadionie Miejskim. Jak zwykle w świetnych humorach. – Patrzcie, patrzcie, chuligan! – śmiali się z siebie.

Czemu? Bo chroniąc się przed przenikliwym zimnem, piłkarze kadry okutali się od stóp do głów – łącznie z kominiarkami. Teodorczyk wychodząc na trening, stał chwilę przy ławce rezerwowych, gdy jeden z jego kolegów przechodząc obok, sprzedał… przyjacielskiego kopniaka jednemu z członków kadry. Teodorczyk równie przyjacielsko przygarnął żartownisia w kominiarce z hasłem: „O, chuligan, chuligan”.
Całość nagrała nasza kamera. Możecie zobaczyć i sami sobie odpowiedzieć na pytanie, kto był tym „chuliganem”. Zagadka nie jest wcale taka trudna – bo najlepsi żartownisie kadry są powszechnie znani. A odpowiedź wprost znajdziecie na końcu naszego nagrania – tam rzeczony „chuligan” rozmawia z trenerem Adamem Nawałką na środku boiska. Czyżby strofowany? Eee, chyba jednak nie…

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli