Z Borucem, ale bez Teodorczyka. Zagraniczne powołania na listopadowe mecze towarzyskie

Autor wpisu: 27 października 2017 12:47

W listopadzie (10 i 13) reprezentacja Polski zagra towarzysko z Urugwajem i Meksykiem. Mecz na Stadionie Narodowym z Urugwajem będzie pożegnalny dla Artura Boruca, który zagra w nim w pierwszej połowie. Jego obecność w kadrze więc nie dziwi. Wśród zagranicznych powołań Adama Nawałki próżno jednak szukać będących ostatnio w słabej formie Łukasza Teodorczyka i Przemysława Tytonia.

Oficjalne przygotowania do mistrzostw świata w Rosji właśnie się rozpoczynają. Pod nieobecność kontuzjowanych – Arkadiusza Milika i Łukasza Piszczka – Nawałka będzie przyglądał się zmiennikom. Tym razem szansy na pokazanie się nie dostanie Teodorczyk, który wypadł ze składu. Nie ma się zresztą co dziwić, bo w tym sezonie nie grzeszy wysoką formą, o czym pisaliśmy choćby TUTAJ. W szerokiej kadrze zabraknie też Tytonia, nie tylko ze względu na słabą dyspozycję, ale także dlatego, że w kadrze znalazł się Artur Boruc, który w spotkaniu z Urugwajem w Warszawie pożegna się z reprezentacją i kibicami.

Zagraniczne powołania:

Powołania z ligi polskiej zostaną ogłoszone w piątek 3 listopada.

Inne artykuły o: Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli