Będę ryczał… Czyli Artur Boruc i jego ostatni mecz od kulis

Autor wpisu: 12 listopada 2017 11:40

To był wieczór Artura Boruca i co do tego nikt nie ma wątpliwości. 65. mecz w drużynie narodowej i koniec. Kulisy tej reprezentacyjnej „ostatniej drogi” Artura odsłonił kanał „Łączy nas piłka”.

„Łączy na piłka” już nas przyzwyczaiła do tradycyjnych reportaży zza kulis kadry, ale ten film jest wyjątkowy, podobnie jak cały wieczór stał się wyjątkowy za sprawą pożegnania Artura Boruca podczas meczu z Urugwajem.

Tym razem w reportażu zdecydowano się na „minimum słów i maksimum nastroju chwili”. Widzimy Artura od momentu wejścia do szatni biało-czerwonych, przez przygotowanie do meczu, sam mecz, zejście w szpalerze honorowym, aż po wyjście ze stadionu. Po raz ostatni w roli piłkarza reprezentacji Polski.

„Będę ryczał” – mówi w pewnym momencie wzruszony Artur. „Spokojnie, pomożemy!” – wspiera go Adam Nawałka.

Artur Boruc nigdy nie ukrywał, że… chłopaki też płaczą. Są takie filmy, które oglądam po raz 20., a i tak zdarza mi się na nich płakać w określonych miejscach – zobacz TUTAJ.

Zobaczcie materiał z „Łączy nas piłka” o pożegnaniu Artura:

Inne artykuły o: Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli