24 godziny w wykonaniu „Lewego” – majstersztyk

Autor wpisu: 9 października 2017 15:25

Ostatnia doba w życiu Roberta Lewandowskiego? Awans na mundial, obrona pracy licencjackiej i nominacja do Złotej Piłki. A dzień jeszcze się nie skończył.

Ile rzeczy jesteśmy w stanie zrobić w ciągu 24 godzin? Czasem bardzo dużo, choć do wyczynu Lewandowskiego z ostatniej doby będzie nam się ciężko choćby zbliżyć. W niedzielę wieczorem nasz kapitan wywalczył z kolegami awans do mistrzostw świata w Rosji. Niektórzy z nich nawet nie ukrywali, że w nocy mocno świętowali (Grosicki napisał na Twitterze: „Łeb pęka. Fantastyczna noc”.). Zresztą nikt nie ma pretensji – było co świętować.
Podczas gdy większość rano odsypiała zarwaną noc, Robert stawił się na warszawskiej uczelni (Wyższa Szkoła Edukacji w Sporcie), by bronić licencjat. Zdał z wyróżnieniem, ale to nas specjalnie nie dziwi.


Zaś po południu FIFA ogłosiła, że Lewandowski znalazł się wśród 30 piłkarzy nominowanych do Złotej Piłki.

Co prawda szans na wielki sukces nie należy się spodziewać, (Bayern Monachium bardzo szybko odpadł w tegorocznej Lidze Mistrzów), ale sama nominacja na pewno cieszy.

Poza tym dzień jeszcze się nie skończył…

Inne artykuły o: Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli