Wygrywać też trzeba umieć z klasą. Padewski musi się jeszcze dużo uczyć

Autor wpisu: 28 października 2016 22:14

Z klasą trzeba umieć przegrywać. Ot, stara zasada. Ale wygrać z klasą to też duża sztuka. Przed Andrzejem Padewskim jeszcze sporo nauki. Tym bardziej że czekają go pracowite cztery lata jako wiceprezesa ds zagranicznych w PZPN.

 

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 28.10.2016 213432

Nie ma co specjalnie komentować powyższej wymiany postów. Może tylko tyle, że prezes Zbigniew Boniek znów zaczął używać znanego w środowisku skrótu CK, który dla wszystkich jest jasny. Komitet poparcia Józefa Wojciechowskiego, czyli RM – Radosław Majdan i CK – Cezary Kucharski. Piszę „znów”, bo jeszcze nie tak dawno Boniek zarzekał się, że CK to co najwyżej Calvin Klein. Pamiętacie pobicie Bartosza Kapustki i zamieszanie w to w tweetach prezesa właśnie CK?
Andrzej Padewski… Cóż, człowiek który o dyplomacji powinien wiedzieć wiele, wszak został właśnie wiceprezesem ds zagranicznych. W polityce wielkiej kariery bym mu nie wróżyła, ale w środowisku piłkarskim? Cóż, stary prezes, ale nowe rozdanie. Zewsząd słyszę o profesjonalizmie. Spodziewałam się czegoś więcej. I nawet późna pora/świętowanie nie usprawiedliwiają tego typu wpisów. To było po prostu strasznie słabe. Co więcej, prezes Boniek wpis polubił…
Padewski, po 40 minutach od swojego postu dopisał kolejny: Wczoraj takie sformułowania padały nawet do pracowników PZPN. Oni nie są winni. Moja reakcja zbyt mocna. Przepraszam.
Zreflektował się po fali bardziej i mniej cenzuralnych komentarzy. To ja też napiszę: Śmieszy mnie to.

Inne artykuły o: PZPN

 • ursynów

  Andrzej Padewski- nie mylić z Antonim Padewskim,świętym kościoła katolickiego,kaznodzieją,zakonnikiem,nawracającym niewiernych , zwano go młotem na heretyków.
  No i mamy po 8 wiekach, następnego Padewskiego.Tylko ten z grubej rury, w takim finezyjnym żarcie,rozstrzeliwuje. Też młot- wali zdrowo.Swój chłop, śmieszne to takie. Ale co można wymagać od prezesa z dolnego śląska?. Jak by moja babcia powiedziała: Chłop z dolnego śląska, klata szeroka, a głowa wąska.”
  A co do wpisów Bońka, no cóż – to taki Rudy 102 z Czterech Pancernych,odłamkowym ładuj.

 • Yano Sik

  Czytając wpis „ursynów” mam wrażenie, że Padewski musi się jeszcze baaaardzo dużo uczyć. „ursynów” pokazuje Padewskiemu jak to można zgrabnie przywalić jednemu gościowi jednocześnie obrażając wszystkich chłopów z Dolnego Śląska. Ot takie uderzenie młotem. Albo odłamkowym :)

 • ursynów

  Czytając Yano Sika, to widać,że czytać umie,ale nie wszystko rozumie.Ze zdjęcia widać,że młody to człowiek,jeszcze ma czas.

 • Yano Sik

  Wydaje mi się, że jeśli zarzucamy komuś, że jego wpis na Twitterze jest „mało elegancki” to wypada to zrobić z klasą. Chociażby tak jak to zrobili „chłopi z Dolnego Śląska” :
  http://dolfutbol.pl/2016/10/28/padewski-ostro-na-twitterze-krytykuja-go-nawet-sprzymierzency-bonka/

 • ursynów

  Yano Siku pewnie z Dolnego Śląska,cenię lokalny patriotyzm, zwłaszcza tych chłopów, ,,którzy zrobili wpis na Twitterze z klasą”. I to na tyle jeśli chodzi o Pana Padewskiego.Ostatnio wiceszefowie od dyplomacji mają kiepskie dni, jak nie widelec, to pluton egzekucyjny.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli