Turniej Mikołajkowy w Suwałkach. Jedno już wiemy: Lady Pank jest w formie!

Autor wpisu: 18 grudnia 2015 19:49

Zanim rozlosowano grupy XVI Turnieju Mikołajkowego w Suwałkach, redakcja Futbolfejs.pl spotkała się z Januszem Panasewiczem. Grupa Lady Pank uświetniła ceremonię otwarcia imprezy. „Panas” jest kibicem piłkarskim i znawcą futbolu. Sypały się anegdoty o piłkarzach („Dziekan” będziesz musiał to obejrzeć!), oceny, własne fascynacje. Widać, że wokalista Lady Pank żyje piłką.

_KOS5993s

– Jaki styl ma nasza reprezentacja? Heavy metal to to raczej nie jest. Ten rodzaj pasowałby raczej do Irlandii. A Polacy co grają? Raczej solidny pop – mówił Janusz Panasewicz. A po chwili dodawał: – Dziwię się, jak w ogóle wspólną nić porozumienia łapią w Legii taki np. Dominik Furman z trenerem Czerczesowem. To inni ludzie, inne epoki, inne myślenie. Jeśli oni się dogadują, to jestem pod wrażeniem!

Ale to tylko dwa wątki z naszej rozmowy. A warto dowiedzieć się m.in: o co założył się wokalista Lady Pank z Janem Furtokiem, a stawka była niebagatelna: skrzynka szampana. Jak Panasewicz rozpoznaje żony i dziewczyny piłkarzy, czego życzy Barcelonie, dlaczego nigdy nie zazdrościł piłkarzom zarobków. I dlaczego nie zagrali za milion złotych na weselu!

_KOS6008s

Całość do obejrzenia na Futbolfejs.pl już w święta. Zapraszamy.

_KOS5964s

_KOS6015s

_KOS6058s

Inne artykuły o: Fejs 2 fejs | Polecane

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli