Głosujemy na najlepszych w 1. lidze. Wybierz bramkarza, obrońcę, pomocnika, napastnika i trenera jesieni!

Autor wpisu: 28 listopada 2017 12:40

Wielkie podsumowanie jesieni 2017 w pierwszej lidze zaczynamy od plebiscytu i zapraszamy do głosowania. Chcemy, byście to Wy wybrali najlepszych piłkarzy (bramkarza, obrońcę, pomocnika i napastnika) oraz trenera tej rundy. My wyłoniliśmy kandydatów, Wy zdecydujcie, kto był tym naj.  Sponsorem wyborów jest nasz partner – Fortuna online zakłady bukmacherskie.

Miało być ciekawie i było. Za nami absolutnie wyjątkowa część sezonu – zaskakujące wyniki, mnóstwo zwrotów akcji, wielu bohaterów, nie mniej rozczarowanych i przegranych. Rewelacyjna postawa beniaminków, rozczarowująca spadkowiczów, choć i tam można było doszukać się perełek. Z wyborem nie powinniście mieć więc najmniejszego problemu.

Głosować można tylko na jednego kandydata w każdej kategorii – wyłoniliśmy ich m.in na podstawie statystyk z tej rundy, ale również w wyniku z rozmów z ekspertami i oczywiście naszych subiektywnych obserwacji. A Wasze głosy wyłonią jedenastkę jesieni.

Przewidziane są nagrody. Sponsor wyborów – Fortuna, ufundował dla naszych Czytelników, którzy wezmą udział w głosowaniu, 10 powerbanków do ładowania baterii urządzeń mobilnych oraz 20 T-shirtów.
Głosowanie jest co prawda anonimowe, ale tych, którzy chcą powalczyć o nagrodę, prosimy o wysłanie na adres kontakt@futbolfejs.pl swoje typy (czyli nazwiska, na które oddali głos) z krótkim uzasadnieniem. Najciekawsze nagrodzimy i opublikujemy (oczywiście za zgodą autorów).

Głosowanie trwa do soboty do godz. 24.00. W poniedziałek ogłosimy zwycięzców.
A zatem do dzieła. Zaczynamy od wyboru najlepszego bramkarza!

Inne artykuły o: I Liga | Polecane

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli