Fantasy Pierwsza Liga – 11 tysięcy złotych do wygrania! Mamy wspaniałe nagrody!

Autor wpisu: 22 lipca 2016 21:00

11 tysięcy złotych – taka jest pula nagród w naszej nowej zabawie Fantasy Pierwsza Liga! Jak najbardziej realnych 11 tysięcy złotych. Co zrobić, żeby wygrać? Zarejestrować się TUTAJ i grać!

Właśnie zaczęliśmy naszą fantastyczną zabawę w menedżera pierwszej ligi piłkarskiej fantasy.futbolfejs.pl/. Gwarantujemy – to genialna rozgrywka, w której można poczuć się jak prawdziwy trener, dyrektor sportowy czy prezes pierwszej ligi. Warto składać swoje drużyny, śledzić poczynania swoich piłkarzy i grać dla samych emocji, jakie temu towarzyszą.

Ale ponieważ samymi emocjami nie zawsze człowiek wyżyje, mamy dla Was wspaniałą wiadomość.
W naszej Fantasy 1. Lidze oprócz satysfakcji można zgarnąć furę kasy. Cała pula absolutnie realnych pieniędzy, jakie przeznaczyliśmy na nagrody, to – uwaga – 11 tysięcy złotych!

Przede wszystkim – wszak to normalna, sportowa rywalizacja, gdzie zwycięzcy zgarniają najwięcej – nagradzamy pierwszą dziesiątkę klasyfikacji końcowej.
Zwycięzca – zgarnie 2 tysiące złotych, drugi w „generalce” – tysiąc złotych, trzeci – 700. 4. miejsce to 600, 5. miejsce – 500, 6. miejsce – 400, 7. miejsce – 300, 8. miejsce – 200, 9. i 10. miejsce – po 100 złotych.

Ale, ale – to absolutnie nie wszystko.
Przez cztery miesiące jesiennej pierwszej ligi będziemy prowadzili klasyfikacje miesiąca: sierpnia, września, października i listopada. Za zwycięstwo w klasyfikacji miesięcznej nagroda to 300 złotych, 2. miejsce – 200, 3. miejsce – 100.
Przewidzieliśmy też nagrody za wygranie klasyfikacji każdej kolejki – po 100 złotych. Pełna lista nagród pod tym linkiem: fantasy.futbolfejs.pl/page/prize

Uff… Całkiem sporo miejsc, gdzie można zapracować na fajną i konkretną nagrodę, nieprawdaż?
Ale, ale – to absolutnie nie wszystko.

W trakcie rundy jesiennej przewidujemy dla Was masę dodatkowych atrakcji, w których do wygrania również będzie żywa gotówka. I to niemała. Dlatego zaglądajcie na naszego fanpage’a, Twittera i serwis futbolfejs.pl, żeby nie przeoczyć informacji o tych nowych aktywnościach, no i oczywiście nagrodach. Przykład? Proszę bardzo – w połowie rundy wystartuje PUCHAR 1. LIGI. Zapowiadamy tam masę emocji, jak to bywa w fazach pucharowych, i kasę dla najlepszych.
A może będziecie chcieli wygrać koszulkę z autografami Jędrzejczyka, Glika i Grosickiego? Tak, przewidujemy taką nagrodę w jednej z lig prywatnych.
Bądźcie z nami. Fantasy 1. liga na pewno Was zaskoczy.

Przekonaliśmy Was? No to zapraszamy:

fantasy.futbolfejs.pl

Inne artykuły o: fantasy 1Liga | Inne | Polecane

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli