Zwycięstwa gospodarzy wyjątkowo pożądane w najbliższej kolejce

Autor wpisu: 10 marca 2017 13:26

Gdzie padnie więcej bramek – na zapleczu ekstraklasy czy w drugiej lidze? Za snajperów z zaplecza ekstraklasy można wygrać jednak więcej… Ale w najbliższej kolejce pierwszej ligi wyjątkową wartość może mieć komplet zwycięstw gospodarzy…

Niemożliwe? W pierwszej lidze wszystko jest możliwe. W piątek początek drugiej wiosennej kolejki Nice 1. Liga. Poprzednia przyniosła cztery wygrane gospodarzy, trzy remisy i dwa zwycięstwa gości. Największą niespodzianką było zwycięstwo Wisly Puławy w Bytowie, z kolei największą wagę miała wygrana Stali Mielec w Kluczborku.
Teraz patrzy na to, co przyniesie nowa seria gier. Bardzo ważne mecze na własnym terenie mają Miedź – z Druteksem-Bytovią, Podbeskidzie z Chrobrym czy Katowice ze Stomilem.
Firma forBET, podobnie jak tydzień temu, przygotowała zakład specjalny na skumulowane wygrane gospodarzy. Za dziewięć jedynek można zarobić 19000 złotych za postawione 10 złotych (szczegóły TUTAJ). Aby tak się zdarzyło, konieczne są trzy niespodzianki: w Siedlcach (Pogoń podejmuje Górnika) i Puławach (przyjeżdżają Wigry) oraz do tego… jedna sensacja, czyli wygrana Znicza z Chojniczanką.

Warto zauważyć, że gra już także druga liga, czyli między innymi ci, którzy tę pierwszą ligę zasilą za trzy miesiące. I tu, i tu goli z reguły nie brakuje. W poprzedni weekend piłkarze drugiej ligi strzelili ich 22, ci w pierwszej – 20. W forBET delikatnym faworytem (przelicznik 1,75) jest II liga. Więcej można za postawioną złotówkę (1,86) zyskać w przypadku, gdy w meczach I ligi padnie więcej bramek niż w klasie rozgrywkowej niżej.

Inne artykuły o: I Liga | Inne

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli