Złóż swoją drużynę i zostań mistrzem Europy z FUTBOLFEJS.PL! My weszliśmy do zabawy na Fantasy EURO

Autor wpisu: 9 czerwca 2016 19:53

Najlepsi piłkarze Europy mogą wygrać dla Ciebie finały EURO 2016. Wystarczy wziąć z nami udział w menedżerze piłkarskim Fantasy Euro. Za Futbolfejs.pl swoją jedenastkę zestawił Dariusz Tuzimek – to właśnie ta na obrazku powyżej. Zagraj w jego i naszej lidze!

W Fantasy Euro zakładasz wirtualną drużynę, do której wybierasz prawdziwych piłkarzy. W zależności od tego, jak ci piłkarze zagrają w rzeczywistych meczach, tak będą dla Twojej drużyny zdobywać punkty (za bramki, asysty, wygrane mecze i inne aspekty gry).

Wejście do gry: http://fantasyeuro.pl/

Mamy nadzieję, że konkurs jeszcze podkręci u Was emocje, sprawi, że poczujecie się nie tylko jak widzowie, ale i trochę jak uczestnicy. To po prostu kawał dobrej zabawy.
Zasady konkursu są bardzo proste. Trzeba się zarejestrować właśnie na stronie fantasyeuro.pl/, a potem z listy transferowej wybrać 15 piłkarzy (2 bramkarzy, 5 obrońców, 5 pomocników, 3 napastników).
Naszej drużynie musimy przydzielić ustawienie, według którego z wybranych piłkarzy ustalimy pierwszą „jedenastkę”. Dostępne formacje to: 1-3-4-3, 1-3-5-2, 1-4-4-2, 1-4-3-3, 1-4-5-1, 1-5-3-2, 1-5-4-1. Na koniec wybieramy kapitana (punktuje podwójnie) oraz jego zastępcę.
W trakcie mistrzostw będzie można w swoich zespołach robić wszystko to, co menedżer prawdziwego klubu robić powinien: „sprzedawać” i „kupować” piłkarzy, odsyłać piłkarzy podstawowych na rezerwę i odwrotnie, zmieniać ustawienie i kapitana.

A teraz najważniejsze – założyliśmy ligę prywatną pod nazwą FUTBOLFEJS PL. Jak już będziecie mieli swój zespół, wejdźcie do Centrum Ligowego i wbijcie ten kod: d62273dc

Powodzenia!!!

Inne artykuły o: fantasy 1Liga | Inne

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli