Wazelina roku – Jan Tomaszewski, czyli kibice nigdy panu tego nie zapomną

Autor wpisu: 11 listopada 2017 13:40

Miało być ekspercko – o meczu Polska – Urugwaj. Wyszło… Cóż…

Jan Tomaszewski jako ekspert znany jest (a w zasadzie był) z ciętego języka i tego, że generalnie się nie patyczkuje – mówi, co mu ślina na język przyniesie. A że często z kimś „pojedzie”? No, taki jest „Tomek” – mówią o nim jego zwolennicy. Przeciwnicy z kolei zarzucają mu brak znajomości dzisiejszej piłki, to że często jest po prostu nieprzygotowany w studiu telewizyjnym, a jego oceny wystawiane piłkarzom po meczu nijak się mają do rzeczywistości.
To wszystko o Tomaszewskim już wiedzieliśmy. Ale wczorajsze wystąpienie w TVP, przyznajemy, zrobiło na nas wrażenie. Było o meczu Polska – Urugwaj oczywiście. Chociaż nie, nie o meczu. To była pochwalna laurka dla TVP i jej prezesa. Takie typowe czołobicie. Pan Jan kiedyś lubił być wyrazisty, iść pod prąd. Ale jak teraz pięknie zawiało, to jednak poleciał z wiatrem.
– Chciałbym pogratulować TVP, że reprezentacja wróciła na swoje miejsce. Panie Jacku Kurski, kibice nigdy Panu tego nie zapomną – mówił z błyskiem w oku Tomaszewski o szefie telewizji, która go zatrudnia.
Panie Janku, panu także tego nie zapomną.

 

Inne artykuły o: Inne | Reprezentacja

 • ursynów

  Janek to zabawna postać jest, taki współczesny Stańczyk. To jest Ryszard Czarnecki polskiej piłki.Wazelina to jego nieodłączny atrybut.Wasze zdjęcie z wysuniętym jęzorem tłustawego gościa,to nic dodać, nic ująć.Wylizałem co miałem do wylizania, tak lizał różnym opcjom.Najlepszym tego przykładem był jego wypowiedź o Euro 2012,,Euro 2012,mogę to z pełną odpowiedzialnością powiedzieć,zostało nam przyznane dzięki działaniom braci Kaczyńskich.Jarosław jako premier zabiegał o to by turniej odbył się w Polsce, a śp. Prezydent osobiście pojechał do Cardiff na ogłoszenie werdykt UEFA.Był to ewenement.W dużej mierze dlatego dostaliśmy organizację mistrzostw.Mało kto się spodziewał, że tuskoludkowi popsują wszystko”. Ten sam Tomaszewski ,który nie cierpiał tuskoludków,po wyrzuceniu go z klubu PIS w sierpniu 2014r( za krytykę tej partii), wstępuje w lutym 2015r do klubu PO.No to teraz Jacek Kurski jego przyjacielem jest.Tylko pogratulować.Chyba pomylił odwagę z odważnikiem.

 • Paweł Krawczyk

  Ojojoj to się Ania zniesmaczyła, a może tym wpisem sama gdzieś Marianowi Kmicie wlazła? Drugie Weszło tu się robi. Tam Barcelona i Czesio 711 są nietykalni, a tu Polsat i ludzie z tej stacji, jak ostatnio Hajto…

  • zgubek

   Krawczyka pamiętam z Miodowych lat z jego kumplem Norkiem.To jest ten sam poziom,nie znasz tej Pani,jak coś piszesz to najpierw przeczytaj dokładnie tekst.Prostak i tylko tyle.

   • Paweł Krawczyk

    Oooo ale błysnąłeś anonimowy ćwoku, czyli kozaku w necie,a wiadomo co na świecie…

    • zgubek

     Jeśli to twoja twarz- to wszystko jasne, nie anonimowy intelektualisto.

 • Ślązak

  Pan Jan popisał się nie tylko wazeliniarstwem. Popisał się również wielką: ” tolerancją, wiarą i miłością bliźniego ” kiedy wielbił Buca Boruca za prowokowanie kibiców Glasgow Rangers. Stwierdził przy tym kretyńsko rechotając , że „Król Boruc o mało co nie wywołał wojny religijnej” przy milczącej aprobacie obecnych w studio między innymi Danuty Holeckiej. Pan Jan nie wie, że w wyniku nienawiści i podżeganiu fanatyków religijnych w Irlandii zginęło ponad 3,5 tys. ludzi ? Do tej pory miałem go za pajaca teraz również za prostaka i chama.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli