Trener i młodzi piłkarze AP Radość o tym, co dają letnie obozy w… Krakowie

Autor wpisu: 23 sierpnia 2017 18:46

Chłopcy z Akademii Piłkarskiej Radość na letni obóz pojechali do Krakowa. O tym, co tam się działo, a także, jakie są korzyści z takich zgrupowań akademii piłkarskich i co to daje młodym adeptom futbolu, tłumaczą trener Łukasz Budryk i sami zawodnicy.

Akademia Piłkarska Radość to inicjatywa firmy Vitasport – najbardziej dynamicznie rozwijającego się na polskim rynku dystrybutora sprzętu piłkarskiego. Vitasport działa na wielu polach: ma sklepy stacjonarne, sklep online, prowadzi sprzedaż hurtową i trudni się doradztwem przy doborze sprzętu.

Vitasport i jej właściciel Artur Biernacki są także współzałożycielami Akademii Piłkarskiej Radość, która – stąd nazwa – ma swoją siedzibę w warszawskiej Radości.

Tego lata chłopcy z Akademii Piłkarskiej Radość pojechali na obóz do Krakowa, gdzie oprócz typowo piłkarskich treningów mieli wiele dodatkowych atrakcji – zwiedzali zabytkowe centrum miasta i byli na derby Krakowa: Wisła – Cracovia (2:1).
Właśnie o pomyśle na letnie atrakcje w planowaniu zadań akademii piłkarskiej opowiada nam Łukasz Budryk – trener i pomysłodawca AP Radość, a także sami chłopcy z akademii.
Zobaczcie nasz materiał:

Inne artykuły o: Hit | Inne

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli