Gdzie transmisja meczu Legii z Sheriffem? Na razie nigdzie

Autor wpisu: 23 sierpnia 2017 15:08

Czy na pewno obejrzymy w telewizji najważniejsze tego lata spotkanie polskiej drużyny? Jeszcze w środę wieczorem szef TVP Sport pisał, że „walka trwa”…

Mecz ostatniej szansy naszych drużyn w europejskich pucharach – czyli rewanżowe, wyjazdowe spotkanie w IV rundzie eliminacji Ligi Europy Legii z Sheriffem Tyraspol. To od niego zależy (przypomnijmy, że na Łazienkowskiej było 1:1), czy jesienią będziemy mieli choć tego jednego reprezentanta w Europie i czy piłkarskie czwartki będą emocjonujące także dla polskich kibiców.
Tymczasem na razie nie wiadomo jeszcze, czy ten mecz na pewno obejrzymy w telewizji.

Spotkanie powinna pokazać Telewizja Polska, ale nadal nie ma oficjalnego komunikatu, że transmisja się odbędzie. TVP prowadzi rozmowy z mołdawską telewizją w sprawie praw do sygnału i najwyraźniej są one dość trudne. Na pytania zniecierpliwionych kibiców na Twitterze – TVP Sport odpowiada, że negocjacje trwają, ale „robią wszystko, by pokazać” mecz.

Oby to „wszystko” wystarczyło i nie zabrakło czasu na dopięcie transakcji. Jeszcze w środę późnym wieczorem szef TVP Sport, Marek Szkolnikowski, poinformował na Twitterze, że walka o prawa trwa. (Dodajmy, że ten post był… pierwszym, jaki zamieścił dyrektor TVP na TT, początkowo myląc Mołdawian z Albańczykami).

Mecz Legii jutro o 19.00. Co ciekawe, na stronie internetowej sport.tvp.pl zarezerwowane jest miejsce na transmisję w TVP Sport na godzinę 20.45… No, ale może to tylko niedopatrzenie.

Inne artykuły o: Inne

  • jz166

    No jak my do nich per „Mołdawianie”, to trudno żeby byli fair. Ale oni tej transmisji i tak nie sprzedadzą.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli