Międzynarodowe życzenia świąteczne. Gwiazdy futbolu życzą Wam…

Autor wpisu: 24 grudnia 2016 08:42

Po fińsku, grecku, portugalsku, litewsku, francusku, jest i po polsku… Poprosiliśmy gwiazdy naszego futbolu o złożenie Wam życzeń w swoich językach. Zobaczcie, posłuchajcie!

Futbol, jak wiemy, jest mocno międzynarodowy. Tu granice nie mają większego znaczenia, podobnie jak w przy składaniu życzeń. Dlatego poprosiliśmy asy Legii: Guilherme, Kaspera Hamalainena, Vadisa Odjidja-Ofoe, a także mistrza Europy z 2004 roku – Andoniosa Nikopolidisa, świetnie znanego w polskiej lidze byłego reprezentanta Litwy – Grażvydasa Mikulenasa o złożenie życzeń świątecznych w swoich językach.
Dodaliśmy do nich i polski akcent, czyli życzenia jednego z bohaterów tegorocznego EURO – Kamila Grosickiego.

Jako Futbolfejs.pl dołączamy do tych życzeń. Czy to dla fanów Legii (jak Hama i Vadis), czy dla kibiców reprezentacji Polski, czy po prostu dla wszystkich, którym futbol jest bliski:
życzymy Wam miłych, rodzinnych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia i bardzo udanego – nie tylko piłkarsko – Nowego Roku!

Inne artykuły o: Inne

  • GerardBukowski

    Dzięki Miki Wigry pamiętają

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli