GKS Tychy z nowym sponsorem. ForBET poszerza współpracę w pierwszej lidze

Autor wpisu: 27 kwietnia 2017 08:07

ForBET – legalny polski bukmacher został sponsorem kolejnego klubu piłkarskiego. Firma podpisała umowę z GKS Tychy. Przedstawiciele forBET-u zapewniają, że skorzysta na tym zarówno klub, jak i jego kibice.

ForBET znany jest głównie ze współpracy z klubami piłkarskim. GKS Tychy to kolejna (po Stomilu Olsztyn) drużyna pierwszej ligi, która związała się z tym serwisem. ForBET współpracuje też z Radomiakiem, Motorem i ŁKS, a od poprzedniej kolejki wpiera właśnie  pierwszoligowego beniaminka z Tych. Logotypy zakładów bukmacherskich pojawiły się już w trakcie spotkania poprzedniej kolejki, nota bene ze Stomilem (2:2). Forbet będzie widoczny na spodenkach piłkarzy GKS oraz Stadionie Miejskim. Dodatkowo logo firmy pojawi się także po wywiadach oraz w social mediach klubu.

 

– Rozpoczęcie współpracy z Tychami to kolejny etap naszej strategii rozwoju polskiego sportu. Drużyna z takimi tradycjami, nowoczesnym stadionem oraz niesamowitymi kibicami zasługuje na to, aby wspierać ją w walce o najwyższe cele – mówi Robert Grzeszczyk, prezes zakładów bukmacherskich ForBET.

– Wiemy, jak ciężko wszyscy w Tychach pracowali w poprzednim sezonie na awans drużyny do I ligi. Teraz, kiedy zespół jest już na zapleczu ekstraklasy, chcemy dzięki naszemu wsparciu razem z zawodnikami, władzami klubu oraz kibicami wyznaczać sobie kolejne, śmiałe cele. Liczę, że wspólnie przyjdzie nam jeszcze świętować wielkie chwile – dodaje Grzeszczyk.

Kontrakt został podpisany do czerwca 2019 roku. Na podstawie umowy firma będzie przekazywać klubowi stałą kwotę. Na tym jednak nie koniec. Ważną rolę odegrają także kibice. Dodatkowe pieniądze dla klubu będą uzależnione właśnie od liczby fanów GKS Tychy oraz zawieranych przez nich zakładów.
– Model współpracy jest atrakcyjny zarówno dla klubu, jak i jego sympatyków. Chcemy wspierać drużynę i jednocześnie dać możliwość każdemu kibicowi GKS Tychy uczestnictwa w tym projekcie. Nasz kontrakt to przykład współpracy sponsor-klub na zasadach „WIN-WIN” – dodaje Piotr Sienkiewicz, dyrektor ds. marketingu w ForBet.

Warto przypomnieć, że firma bukmacherska stawia nie tylko na futbol. Jest także sponsorem PlusLigi – najwyższej klasy rozgrywkowej w siatkówce mężczyzn w Polsce, oraz klubów żużlowych Włókniarz Częstochowa i Stal Rzeszów.

Inne artykuły o: GKS Tychy | I Liga | Inne

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli