Fantasy 1.Liga – wy gracie? To i my gramy!

Autor wpisu: 31 lipca 2016 16:31

Jak sami zdążyliśmy się już przekonać Fantasy 1.Liga – mimo, że jeszcze nie ruszyła – wciąga jak diabli! Skoro wy w nią gracie, to postanowiliśmy, że i my zagramy – jak się bawić to się bawić!  Redakcja Futbolfejs.pl też stworzyła ligę (pod nazwą Redakcja Futbolfejs) – prywatną i zamkniętą, i również będziemy rywalizować o miano najlepszego menedżera 1. ligi. Ale wyłącznie między sobą.

Od razu wyjaśniamy, żeby nie było nieporozumień, my nie będziemy walczyli o nagrody pieniężne, ani o fanty czy pamiątki piłkarskie. Te nagrody są wyłącznie dla Was, naszych czytelników, uczestników gry. My walczymy o czystą satysfakcję, o to kto lepszy. O to, kto na koniec rundy dostanie zaszczytne miano Eksperta 1. ligi. Inne nagrody? Zastanowimy się.
Może naszemu najlepszemu menedżerowi załatwimy jakiś staż, u któregoś z czołowych polskich agentów piłkarskich, żeby redakcyjny triumfator zdobywał doświadczenie w tym światku? Jak skutecznie kupować piłkarzy, jak sprzedawać, jak oceniać, na kogo stawiać, jak zarabiać? Kto wie? – jeśli nas tylko fantazja poniesie…

UWAGA – pula nagród 11 tysięcy złotych. Więcej czytajcie TUTAJ
Ależ to mogą być atrakcje: kolacja z Kucharskim? Copacabana z Piekarskim? Lekcja stylu u Kołakowskiego? – wszystko możliwe. Czekamy na propozycje nagród dla redakcji FF nie tylko od czołowych agentów, rynek przecież bardzo się poszerzył! Aczkolwiek proszę się spieszyć, bo wiemy, że już dobijali się do nas Jorge Mendes i Mino Raiola.
Na razie – żeby dać wszystkim równe szanse – byliśmy nieugięci i skierowaliśmy ich na naszą skrzynkę kontaktową. Ale sami rozumiecie, że z tą uczciwością nie ma co przesadzać, znamy swoje granice wytrzymałości. Nie obiecujemy, że nie pękniemy gdy Jorge i Mino znów nas zasypią atrakcyjnymi propozycjami.
Na razie jeszcze składy drużyn trzymane są w tajemnicy, żeby nie ściągać jeden od drugiego. Ale lada moment wszystko wystartuje i karty trzeba będzie wyłożyć na stół. Na razie trudno się zorientować nawet co do tego, który zespół jest czyj. No może poza przypadkiem drużyny Tuzimek Team. Ale już FC Kondipr? FC Opeth? Albo Mokoty 77? Albo Nadbudowie? Mówi to Państwu coś? My mamy tylko pewne podejrzenia co do ekipy PiwPaf, ale też na razie nie będziemy mówili na głos.
W każdym razie: jesteśmy w grze!
I pamiętajcie – do naszej gry można dołączyć w każdym momencie sezonu, ale im później się to zrobi, tym bardziej zmniejsza się swoje szanse na końcową wygraną. Dlatego nie traćcie czasu – niech wasi piłkarze punktują już od pierwszej kolejki. A ta zaczyna się już w piątkowy wieczór – więc radzimy się pospieszyć!

REJESTRACJA do gry i wszystkie niezbędne informacje TUTAJ
Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-07-29 093451

Inne artykuły o: fantasy 1Liga | Inne

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli