Byliśmy, widzieliśmy… Puławska 255 – gorący adres na piłkarskiej mapie stolicy

Autor wpisu: 10 grudnia 2016 20:20

Puławska 255 – to trzeba zapamiętać! To tu z wielką pompą i dumą R-GOL.com otwiera swój specjalistyczny, piłkarski sklep stacjonarny. Sklep to zresztą mało powiedziane. To 620 metrów kwadratowych dedykowanych dla miłośników futbolu.

Tu możecie kupić, pogadać, pooglądać, posłuchać, obejrzeć, po prostu świetnie spędzić czas, jeśli piłka nożna jest wam bliska. W czwartek byliśmy z kamerą na branżowej inauguracji Puławskiej 255 i… wyszliśmy oszołomieni.
Zapraszamy do obejrzenia naszego reportażu, w którym nie tylko obejrzycie, jak wygląda wnętrze sklepu R-GOL.com, ale posłuchacie, co mówią o nim Marcin Radziwon, czyli właściciel firmy, a także byli reprezentanci Polski: Paweł Golański, Marcin Mięciel, Maciej Bykowski.

O atrakcjach szykowanych dla odwiedzających na niedzielne otwarcie (11.12, godz. 10.00) sklepu czytaj więcej TUTAJ.

Zapraszamy:

Inne artykuły o: Inne

  • Staszek Anioł

    Przyznaję, że tutaj nie spodziewałem się tej angielskiej „zarazy” w postaci „dedykowania czegoś dla kogoś”.

    Nie wiem, może „przeznaczone dla miłośników futbolu”, „stworzone z myślą o miłośnikach futbolu” czy coś takiego, ale „dedykuje się” tylko książki, filmy czy inne dzieła sztuki…

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli