Zaległość Chojniczanka – Raków w tv. Mecz pokaże Polsat Sport Extra

Autor wpisu: 24 kwietnia 2018 00:46

Uwaga, uwaga – dobra wiadomość dla pierwszej ligi. Zaległość Chojniczanka – Raków w tv! Środowe odrabianie zaległości pokaże Polsat Sport Extra od godz. 17.45.

Zapewne pamiętamy: Chojniczanka – Raków to hitowe spotkanie… pierwszej kolejki 2018 roku. No, ale zima, mrozy, budowa zadaszenia trybun w Chojnicach – słowem, nic nie poszło, jak miało być. Mecz nie został rozegrany. A akurat miał być pokazany na antenie Polsat Sport.

Teraz odrabiamy zaległości. Chojniczanka z Rakowem zagrają w środę (25.4.) o 18.00, a mecz pokaże Polsat Sport Extra. Do Chojnic jedzie mocna ekipa z Marcinem Feddkiem w roli komentatora i Mariuszem Hawryszczukiem w roli szalejącego reportera. W roli eksperta Marcinowi Feddkowi towarzyszył będzie w trakcie transmisji nie kto inny jak trener Marcin Kaczmarek.

To będzie mecz o punkty, ale także o wizerunek. Bo i Chojniczanka, i Raków na razie wiosną grają poniżej oczekiwań. Ktoś z niego wyjdzie już na dobre poszarpany. Słowem – jeńców tym razem nie bierzemy!

Poza tym zaległości odrabiają:
we wtorek Olimpia ze Stalą, Stomil z Ruchem i Górnik z Chrobrym;
w środę Puszcza z Katowicami i Drutex-Bytovia z Tychami.

 

Inne artykuły o: I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli