Wybieramy najlepszych piłkarzy i trenera sezonu 2016/17 pierwszej ligi! Głosuj i wygrywaj nagrody!

Autor wpisu: 30 maja 2017 09:00

Wielkie podsumowanie sezonu 2016/17 w pierwszej lidze zaczynamy od plebiscytu i zapraszamy do głosowania. Startujemy przed ostatnią kolejką, ale uznaliśmy, że nie ma na co czekać. Chcemy, byście to Wy wybrali najlepszych piłkarzy (bramkarza, obrońcę, pomocnika i napastnika, z Waszych wyborów powstanie Drużyna Sezonu) oraz trenera sezonu. My wyłoniliśmy kandydatów, Wy zdecydujcie, kto był tym naj.

Dobiega końca absolutnie wyjątkowy sezon. Sezon, jakiego na zapleczu ekstraklasy dawno nie było – osiem, a w pewnym momencie nawet dziewięć drużyn walczyło o awans, niemal tyle samo o utrzymanie. Do tego mieliśmy mnóstwo zaskakujących wyników, zwrotów akcji, wielu bohaterów, a nie mniej rozczarowanych i przegranych. Co więcej – ci, którzy byli przegranymi nagle stawali się zwycięzcami, i na odwrót.
Z wyborem nie powinniście mieć więc najmniejszego problemu. A jeśli już to kłopot bogactwa. Tak jak i my mieliśmy przy nominacjach. Nie chcieliśmy list rozszerzać w nieskończoność, ale w kilku przypadkach mieliśmy naprawdę poważny zgryz.

Głosować można tylko na jednego kandydata w każdej kategorii – wyłoniliśmy ich m.in na podstawie punktów wywalczonych w Vitasport Fantasy 1.Liga, choć nie tylko – pod uwagę, czego nie ukrywamy, braliśmy również tzw. wrażenia artystyczne oraz opinie trenerów i ekspertów. A gdyby ktokolwiek miał wątpliwości co do kandydatur, śmiało może korzystać z najlepszej bazy pierwszoligowych statystyk – TUTAJ.

Przewidziane są oczywiście nagrody:
Dla naszych czytelników, którzy wezmą udział w plebiscycie, mamy 3 vouchery na 100 PLN do e-sklepu vitasport.pl na sprzęt sportowy. Samo głosowanie jest anonimowe.
Jednak tych, którzy chcą powalczyć o nagrody (chyba się zgodzicie, że trudno byłoby je rozdać… anonimowo), prosimy o wysłanie na adres kontakt@futbolfejs.pl swoich typów (czyli nazwiska, na które oddali głos) wraz – to najważniejsze (!) – z krótkim uzasadnieniem. Najciekawsze i najbardziej oryginalne z Waszych głosów nagrodzimy voucherami, a same uzasadnienia opublikujemy (oczywiście za zgodą autorów).

I jeszcze jedno – głosować można do przyszłej środy (7.06.2017) do godz. 23.59. W piątek 9 czerwca ogłosimy laureatów. A zatem do dzieła. Zaczynamy od wyboru najlepszego bramkarza! Kliknijcie w baner przenoszący do głosowania, a potem w kolejne – przenoszące do głosowania na poszczególne pozycje.

Inne artykuły o: fantasy 1Liga | I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli