Wybieramy najlepszego pomocnika sezonu 2016/17 pierwszej ligi

Autor wpisu: 28 maja 2017 09:05

To kategoria, w której mamy piłkarzy najmocniej obsadzonej formacji i zdecydowanie najbardziej wyrównanej.Tym bardziej, że niektóre zespoły rezygnowały z gry klasycznymi napastnikami zastępując ich właśnie bramkostrzelnymi piłkarzami nominalnie drugiej linii.

Zdajemy sobie sprawę, że zabrakło miejsca dla kilku innych wyróżniających się pomocników, no ale kategoria nie jest z gumy. Poniżej naszym zdaniem najlepszych dziesięciu pomocników w przekroju całego sezonu – w tym wyborze bronią nas i liczby, i poniekąd wrażenia artystyczne.
Liderzy z rundy jesiennej (Damin Kądzior, Petteri Forsell) wiosną obniżyli noty, szczególnie mocno ten drugi, ale i tak nie sposób ich pominąć w nominacjach – wszak to wybór najlepszych piłkarzy całego sezonu.
Zresztą nie mamy wątpliwości, że każdy z tej dziesiątki w swojej normalnej dyspozycji spokojnie poradziłby sobie w ekstraklasie.

Który był w tym sezonie najlepszy?

Głosowanie jest zamknięte

Inne artykuły o: fantasy 1Liga | I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli