Wybieramy najlepszego pomocnika jesieni 2017

Autor wpisu: 26 listopada 2017 18:30

Bardzo silnie obsadzona formacja i zdecydowanie najbardziej wyrównana, choć tym razem brakuje w niej tak wyrazistych postaci, jak Damian Kądzior i Petteri Forsell, którzy poprzednią jesień w zasadzie zdominowali i zawłaszczyli dla siebie. No, ale piłka nie znosi próżni.

Ci, których nominowaliśmy, zdecydowanie wyróżniali się w tej rundzie i byli wiodącymi postaciami w swoich zespołach. Trudno wyobrazić sobie Chojniczankę bez Pawła Zawistowskiego, Chrobrego bez Mateusza Machaja, czy Zagłębie bez Tomasza Nowaka. Bardzo fajną rundę zaliczył Maks Banaszewski w Stali, gdzie również bez problemów odnalazł się Michał Janota. Świetne wejście do Odry miał Rafał Niziołek, a Rafał Figiel poprowadził Raków na podium. W Miedzi z kolei do gustu przypadło nam dwóch pomocników: Rafał Augustyniak i Marquitos. Błysnął też, choć z pewnością potrafi więcej, Brazylijczyk Mello z Ruchu.
Jest więc w kim wybierać.

Głosowanie jest zakończone

Przypominamy, że przewidziane są nagrody. Sponsor wyborów – Fortuna, ufundował dla naszych Czytelników, którzy wezmą udział w głosowaniu, 10 powerbanków do ładowania baterii urządzeń mobilnych oraz 20 T-shirtów.
Głosowanie jest co prawda anonimowe, ale tych, którzy chcą powalczyć o nagrodę, prosimy o wysłanie na adres kontakt@futbolfejs.pl swoje typy (czyli nazwiska, na które oddali głos) z krótkim uzasadnieniem. Najciekawsze nagrodzimy i opublikujemy (oczywiście za zgodą autorów).

Głosowanie trwa do soboty do godz. 24.00. W poniedziałek ogłosimy zwycięzców.

Inne artykuły o: I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli