Wybieramy najlepszego bramkarza jesieni 2017

Autor wpisu: 26 listopada 2017 17:59

Dla nas, choć pewnie nie tylko, na dziś to bez wątpienia absolutna czołówka pierwszoligowych bramkarzy. Który z tej piątki najlepszy? Szczerze? Nawet my nie mamy pojęcia. Jesienią z reguły bronili kapitanie. Wiosną to od nich w bardzo dużym stopniu będzie zależeć, kto do końca pozostanie w grze o awans.

Trzech najmłodszych to przyszłość polskiej piłki – zresztą Majecki i Lis już od pewnego czasu pracują na swoje nazwisko. Niewiele od nich starszy Weinzettel natomiast, jak i cała Odra, jest jednym z największych odkryć tej jesieni. Stawkę uzupełniają Janukiewicz z Chojniczanki – absolutnie kluczowa postać lidera oraz Budziłek, który do bramki Wigier wskoczył w trakcie rundy, ale odkąd tam jest, Wigry przeszły prawdziwą metamorfozę. Zresztą Budziłek już w ubiegłym sezonie w Chojniczance udowodnił, że na tym poziomie jest jednym z wyróżniających się bramkarzy.

Głosowanie jest zakończone

Przypominamy, że przewidziane są nagrody. Sponsor wyborów – Fortuna ufundował dla naszych Czytelników, którzy wezmą udział w głosowaniu, 10 powerbanków do ładowania baterii urządzeń mobilnych oraz 20 T-shirtów.
Głosowanie jest co prawda anonimowe, ale tych, którzy chcą powalczyć o nagrodę, prosimy o wysłanie na adres kontakt@futbolfejs.pl swoje typy (czyli nazwiska, na które oddali głos) z krótkim uzasadnieniem. Najciekawsze nagrodzimy i opublikujemy (oczywiście za zgodą autorów).

Głosowanie trwa do soboty do godz. 24.00. W poniedziałek ogłosimy zwycięzców.

Inne artykuły o: I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli