Wigry Suwałki mają nowego trenera

Autor wpisu: 31 marca 2016 16:19

Dominik Nowak został nowym trenerem drużyny Wigier Suwałki. Nowy szkoleniowiec zadebiutuje w sobotę bardzo ważnym meczem z Kluczborkiem.

Po remisie 2:2 ze Stomilem Olsztyn z funkcji pierwszego trenera zespołu zrezygnował Donatas Venčevicius, który uznał, że drużynie potrzebny jest impuls w postaci nowego szkoleniowca. Dziś klub poinformował, że Wigry walczyć o pozostanie w pierwszej lidze będą pod wodzą 44-letniego Dominika Nowaka, posiadającego licencję UEFA Pro.
Pochodzący z Łodzi Nowak (niegdyś piłkarz ŁKS) największy sukces odniósł, jak dotychczas, z zespołem KS Polkowice, który przeprowadził z czwartej do pierwszej ligi. Pracował także we Flocie Świnoujście, Chrobrym Głogów (jako menedżer sportowy) i ostatnio w trzecioligowym Motorze Lublin, skąd odszedł w grudniu, mimo że zespół był liderem swojej grupy.
– Oglądałem mecze pierwszej ligi, wśród nich także te Wigier. Suwalski zespół ma duży potencjał, stać go na zwycięstwa z każdym pierwszoligowcem – podkreślił podczas prezentacji przez Wigry.
Debiut Nowaka w nowej roli już w sobotę o 18.00 w meczu z Kluczborkiem. Meczu piekielnie dla Wigier ważnym, bo z rywalem z dolnych rejonów tabeli, który Wigry dziś wyprzedza o punkt.

Inne artykuły o: I Liga | Wigry Suwałki

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli