Tychy przepraszają za słabą grę. Ale jakoś kiepsko im to wyszło

Autor wpisu: 2 lutego 2018 14:51

GKS Tychy postanowił wyjść naprzeciw swoim kibicom i przeprosić za słabą rundę jesienną. Ale chyba nie do końca im się to udało…

Choć przed sezonem w Tychach niektórzy mieli apetyty na ekstraklasę, rzeczywistość szybko okazała się być brutalna. Na wiosnę GKS-owi przyjdzie walczyć o utrzymanie – 14. miejsce, tuż nad strefą spadkową, to dla kibiców ogromne rozczarowanie. Zresztą nie raz i nie dwa dawali odczuć swoje niezadowolenie podczas meczów ich drużyny. Jednym słowem, różowo nie jest…
W klubie wpadli na pomysł, żeby jakoś udobruchać swoich fanów. W mieście zawisły plakaty, na których piłkarze (m.in. Maciej Mańka i Daniel Tanżyna) przepraszają za rundę jesienną. Zamysł niby fajny, ale wykonanie już słabsze. Po wpisach w internecie można raczej odnieść wrażenie, że klub odniósł przeciwny skutek.
„Potrafią zachęcić kibica…” – to jeden z łagodniejszych komentarzy.
Bo skoro i tak jest smutno, to po co jeszcze dokładać szarym, smutnym przesłaniem z plakatu. A gdyby tak w stylu: wiosna będzie nasza, walczymy do końca. A do tego parę uśmiechniętych twarzy i żywsze kolory?

Inne artykuły o: GKS Tychy | I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli