Tomaš Petrašek najlepszym obrońcą jesieni w pierwszej lidze

Autor wpisu: 3 grudnia 2017 22:49

Tutaj konkurencja była dużo większa. Trudno nie zauważyć, że oprócz przesłanek merytorycznych, liczyły się też klubowe sympatie. Wygrał Petrašek, ale i inni zasługują na kilka ciepłych słów.

Świetna runda za Łukaszem Winiarczykiem – według nas jesienią najrówniej grającym obrońcą Odry. Znakomity – po raz kolejny – był Krystian Getinger, który grał przecież nie tylko w obronie, ale i w pomocy. Bardzo mądrym ruchem transferowym okazało się ściągnięcie do Miedzi Tomislava Božicia. Michał Markowski i Przemysław Pietruszka w tak samo dużej mierze jak bramkarz Radosław Janukiewicz przyczynili się do tego, że Chojniczanka rok kończy jako lider i przy okazji zespół, który stracił najmniej bramek.
Udanie obroną Wigier, szczególnie w drugiej części rundy, kierował Adrian Jurkowski, niezastąpioną podporą Bytovii był Fran Gonzalez, a Žarko Udovičić udowodnił, że nadal jest wyróżniającym się bocznym defensorem w pierwszej lidze. Przy nim blasku nabierał wypożyczony do Sosnowca z Legii Tomasz Nawotka. Podobali się nam też Michał Czarny z Puszczy i Przemysław Stolc z Chrobrego.

A to szczegółowe wyniki głosowania:

TUTAJ WYNIKI GŁOSOWANIA NA NAJLEPSZEGO POMOCNIKA JESIENI 2017

Inne artykuły o: I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli