Tego jeszcze nie było. Rusza Fantasy 1. Liga. Tylko u nas!

Autor wpisu: 12 lipca 2016 14:01

Tego jeszcze nie było. Od nowego sezonu rusza Fantasy 1. Liga. Tylko u nas! Już dziś możesz się zarejestrować TUTAJ. Nie czekaj. Zaproś też do zabawy znajomych.

O co chodzi? Kto grał już w tego typu menedżera, doskonale wie. Kto nie – pokrótce wyjaśniamy. Zabawa polega na stworzeniu i prowadzeniu wirtualnej drużyny piłkarskiej, złożonej z piłkarzy grających w najbliższym sezonie na boiskach polskiej pierwszej ligi. Osiągnięcia uczestnika zależą bezpośrednio od wyników, jakie uzyskają wybrani przez niego zawodnicy w prawdziwych ligowych meczach. Fantasy 1. Liga stwarza więc niepowtarzalną okazję sprawdzenia się w roli prezesa i menedżera profesjonalnego zespołu piłkarskiego. Dla najlepszych oczywiście nagrody.

Każdy menedżer będzie mógł założyć własną ligę prywatną i zaprosić do niej znajomych lub innych uczestników konkursu. Każda liga prywatna będzie miała swój własny ranking. Suma punktów jedenastu najlepszych zespołów sklasyfikuje ligę w rankingu lig.

Wkrótce na naszej stronie więcej szczegółów. Wkrótce też będzie można tworzyć drużyny. Tymczasem już dziś można się rejestrować TUTAJ.

Inne artykuły o: fantasy 1Liga | I Liga | Inne

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli