Stomil celuje w tytuł „rycerzy wiosny”?

Autor wpisu: 23 marca 2017 17:34

Dwa cenne wyjazdowe remisy z kandydatami do awansu (Zagłębie i Katowice) i bezdyskusyjne 5:1 ze Zniczem – dotychczasowa postawa Stomilu w tegorocznych meczach to z pewnością jedno z zaskoczeń in plus w rundzie wiosennej pierwszej ligi. W okrojonej 23. kolejce (tylko pięć meczów, cztery zostały przełożone) jako mecz kolejki serwis forBET wybrał spotkanie Podbeskidzia z zespołem z Olsztyna TUTAJ.

Warto wspomnieć, że forBET jest od kilku dni oficjalnym sponsorem Stomilu. Tym razem zwycięstwo piłkarzy Adama Łopatki wyceniane jest 3,65:1. Jednak w bogatej ofercie na ten mecz można znaleźć również inne zakłady – np. taki, czy w spotkaniu będzie rzut karny (Tak – 3,25; co ciekawe – w wiosennych meczach drużyny z Olsztyna sędziowie podyktowali dwie „jedenastki”)  albo czy sędzia pokaże komuś czerwoną kartkę (Tak – 3,60; wiosną w spotkaniach Stomilu zdarzyło się tak jeden raz).

Można również założyć się o strzelca gola . Akurat tej wiosny średnia Stomilu jest wyjątkowo wysoka – 8 goli w 3 meczach, Podbeskidzia dużo niższa – 3 gole w 3 meczach. Najwyżej stoją akcje Rafała Kujawy (Tak – 3,10), który w tym roku zdobył już 3 bramki, a w klasyfikacji strzelców goni najskuteczniejszych – Forsella, Patejuka i Angielskiego. W ofercie znaleźli się jeszcze: Damian Chmiel, Tomasz Podgórski, Grzegorz Lech i Tsubasa Nishi.

Jesienią Stomil pokonał u siebie Górali 1:0 (po golu Arkadiusza Czarneckiego niemal w ostatniej akcji meczu). W historii w Bielsku grał tylko raz – 15 lat temu w ówczesnej II lidze wygrało Podbeskidzie 2:1. Co ciekawe, w tym meczu wystąpiło dwóch piłkarzy, którzy dziś też są w kadrze Stomilu: Piotr Klepczarek oraz Paweł Głowacki.

Inne artykuły o: I Liga | Inne | Stomil Olsztyn

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli