Stal Mielec na zgrupowaniu, czyli… aż grzech narzekać

Autor wpisu: 20 lipca 2017 19:49

Stal Mielec wyjechała na krótkie zgrupowanie do ośrodka BoniFaCio w Kępie koło Sochocina. Krótkie, bo już w sobotę trzeba się pozbierać na pierwszy oficjalny mecz sezonu – w 1. rundzie Pucharu Polski z KSZO.

Nikt nie narzeka, nikt nie marudzi, wszyscy uśmiechnięci i życzliwi. – Na dziś wygląda to bardzo obiecująco – mówi nam trener Zbigniew Smółka bez ogródek, bo przecież na własne oczy zobaczyliśmy, że Stal Mielec to dziś… Stal zadowolonych, sympatycznych ludzi. A to warunek powodzenia. Nie tylko w sporcie, zresztą.
Byliśmy w Kępie, widzieliśmy, nagrywaliśmy, rozmawialiśmy. Już niebawem na Futbolfejs.pl większe rozmowy z trenerem Zbigniewem Smółką – o tym, czym będzie ta „jego” Stal w nowym sezonie. A także z dwoma nowymi nabytkami klubu: doświadczonym i doskonale znanym w naszej lidze Brazylijczykiem Leandro, a także nadzieją polskiej bramki Radosławem Majeckim, pozyskanym na wypożyczenie z Legii Warszawa.

Póki co zaś „na gorąco” krótki reportaż z Kępy. – Mamy tu, w BoniFaCio, wszystko, czego potrzebujemy, a nawet… więcej – nie może się nachwalić trener Smółka warunków, w jakich przygotowuje się Stal przez ostatnie kilka dni przed meczem z KSZO. Zauważa też, że szczęśliwie Stal przeszła przez okres przygotowawczy bez większych problemów zdrowotnych. Z drobnym urazem zmaga się tylko Krystian Getinger, ale i on wkrótce powinien być gotowy do gry.
Na co w związku z tym stać Stal po przyjściu trzynastu nowych zawodników? O tym przeczytacie wkrótce w rozmowie z trenerem, aczkolwiek w naszym materiale zaznacza: – Pierwsza liga jest zupełnie nieprzewidywalna.

Zapraszamy:

Inne artykuły o: I Liga | Stal Mielec

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli