Tak się wita ostatnią drużynę 1. ligi! Niesamowite obrazki z Chorzowa

Autor wpisu: 24 października 2017 14:51

Chwaliliśmy kibiców Ajaksu Amsterdam za doping swojej drużyny, ale przyznajemy, że to co działo się w weekend w Chorzowie po wygranych derbach z GKS Katowice, robi niesamowite wrażenie. Szczególnie, gdy przypomnimy sytuację, w jakiej znajduje się Ruch.

14-krotny mistrz Polski z hukiem spadł w ostatnim sezonie z Ekstraklasy do 1.ligi. Mało brakowało, by w ogóle nie przystąpił do rozgrywek z powodu ogromnych problemów z przyznaniem licencji. Nie będziemy tu teraz przywoływać wszystkich problemów klubu, bo o nich pisaliśmy wiele przez kilka miesięcy. Dość powiedzieć, że Ruch przystąpił do rozgrywek z pięcioma ujemnymi punktami i fatalnie rozpoczął sezon. Porażka goniła porażkę, tak, że Ruch długo nie był w stanie wyjść na plus w tabeli. Po przyjściu do klubu Argentyńczyka Juana Ramona Rochy coś ruszyło. Lepsza gra, a co najważniejsze zwycięstwa i cenne punkty. W niedzielę Ruch wygrał na wyjeździe prestiżowe derby z GieKSą. Po końcowym gwizdku piłkarze cieszyli się, jakby zdobyli właśnie mistrzostwo.
Oficjalna telewizja klubowa zamieściła kulisy tego spotkania, a przede wszystkim obrazki z tego, co działo się wieczorem w Chorzowie. Piłkarzom udzieliła się atmosfera i wcale się nie dziwimy. Zresztą widać po ich minach, że byli w lekkim szoku, że kibice przywitali ich w taki sposób.

To jeszcze raz przypominamy – to jest 1. liga, a Ruch zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ze stratą 5 punktów do kolejnej drużyny…

Inne artykuły o: I Liga | Ruch Chorzów

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli