Kto się przełamie, czyli zwycięstwa gospodarzy wyjątkowo cenne w tej kolejce I ligi

Autor wpisu: 30 marca 2017 16:49

Wyjątkowo opłacalne w najbliższej kolejce Nice 1. Ligi będą wygrane gospodarzy. Komplet tzw. „jedynek”, czyli zwycięstw właśnie gospodarzy, serwis forBET wycenił na 1400 zł. Czyli za 10 zł można będzie wygrać aż 14 tys. zł.

Dziewięć wygranych gospodarzy to rzecz niemożliwa? W tym sezonie takie słowo jak „niemożliwe” na zapleczu ekstraklasy nie istnieje. W poprzedniej, mocno okrojonej kolejce, gospodarze nie przegrali ani jednego spotkania (dwa zremisowali, trzy wygrali). Tym razem komplet ich zwycięstw oznaczałby, że pierwszy raz od siedmiu kolejek wygra wreszcie lider. W sobotę bowiem Chojniczanka w meczu na szczycie podejmuje Miedź Legnica. Oznaczałoby również, że przełamały się w końcu Drutex-Bytovia (mecz u siebie z Pogonią Siedlce), Chrobry Głogów (podejmuje Stal Mielec) oraz MKS Kluczbork (gra z Górnikiem Zabrze).

Ale to nie jedyne atrakcje, jakie serwis forBET przygotował na najbliższy pierwszoligowy weekend. Założyć się można również o liczbę zdobytych bramek w 24. kolejce (mniej lub więcej niż 22,5; dla porównania – w ostatniej pełnej serii gier, czyli 22. kolejce, padły 24 gole, a jeszcze tydzień wcześniej – aż 33), liczbę rzutów karnych (tej wiosny sędziowie podyktowali już 18 „jedenastek”!), czerwonych kartek (wiosną z boiska wyleciał tylko Paweł Zawistowski z Chojniczanki), a także o to – czy któryś z piłkarzy ustrzeli hat tricka (kurs 7,00) lub nie wykorzysta rzutu karnego (kurs 3,75). Szczegóły oferty TUTAJ.

Inne artykuły o: I Liga | Inne

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli