Rafał Figiel najlepszym pomocnikiem jesieni w pierwszej lidze

Autor wpisu: 3 grudnia 2017 23:55

Rok temu wśród pierwszoligowych pomocników było dwóch piłkarzy, którzy całą resztę przerastali o klasę – Kądzior i Forsell. Tym razem nikogo takiego nie było. Co nie znaczy, że brakowało tych, którzy się wyróżniali. Wręcz przeciwnie.

To, że zwyciężył Rafał Figiel jest może i nieco zaskakujące, ale z drugiej strony kapitan Rakowa ma za sobą bardzo dobrą i wyrównaną rundę. Pewny punkt beniaminka, którego zaprowadził na podium. Równie kapitalna runda za Rafałem Niziołkiem – sprowadzenie go latem z Kluczborka to był Odry transferowy strzał w dziesiątkę. Niemal bezbłędny w barwach lidera był Paweł Zawistowski – od jakiegoś czasu opoka Chojniczanki. Znakomicie w Mielcu odnaleźli się Maks Banaszewski i Michał Janota. Bardzo dużo dobrego dla Chrobrego zrobił Mateusz Machaj. Jasnym punktem Pogoni – Grzegorz Tomasiewicz, który nie tylko trenerowi Derbinowi stylem gry przypomina… Griezmanna. A w Miedzi w środku pola jesienią rządzili Rafał Augustyniak i Marquitos.

Poniżej szczegółowe wyniki głosowania na najlepszego pomocnika:

TUTAJ WYNIKI GŁOSOWANIA NA NAJLEPSZEGO NAPASTNIKA JESIENI 2017

Inne artykuły o: I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli