Radosław Majecki najlepszym bramkarzem jesieni w pierwszej lidze

Autor wpisu: 3 grudnia 2017 23:59

Cała piątka nominowanych przez nas bramkarzy to absolutna czołówka w minionej rundzie w pierwszej lidze. Co do tego, nikt chyba nie ma wątpliwości. O zwycięstwo walczyła trójka najmłodszych, ale wszystkich na końcu i tak przebił Radosław Majecki.

Niby tylko 18 lat, a w wielu meczach grał jak rutyniarz, który ma za sobą kilkaset występów w ekstraklasie. Na wypożyczeniu go z Legii Stal na pewno nie straciła. To chłopak, przed którym przyszłość na dużo wyższym poziomie niż nasza pierwsza liga. I to już niebawem.
Tak samo jak przed Mateuszem Lisem i Tobiaszem Weinzettelem, którzy stoczyli bardzo zacięty pojedynek o drugie miejsce. O włos wygrał bramkarz Rakowa, ale śmiało możemy powiedzieć, że obaj ex aequo zasłużyli na to miejsce. Tym razem młodzież zostawiła w pobitym polu bardziej doświadczonych kolegów, bo Łukasz Budziłek i Radosław Janukiewicz zamykają stawkę, ale to nie znaczy, że wiosną na boisku układ będzie taki sam. Zresztą zapewne i Wigry, i Chojniczanka nie żałują, że trafili się im akurat ci bramkarze.

Oto wyniki głosowania:

TUTAJ WYNIKI GŁOSOWANIA NA NAJLEPSZEGO OBROŃCĘ JESIENI 2017

Inne artykuły o: I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli