W Podbeskidziu frontem do klienta. Brawo

Autor wpisu: 4 lutego 2018 16:30

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak GKS Tychy próbuje udobruchać kibiców za bardzo słabe występy w rundzie jesiennej (14. miejsce) i na plakatach przeprasza za swoją grę. Było szaro, ponuro i mało zachęcająco. Na lepszy pomysł wpadli w Podbeskidziu.

I liga startuje dopiero na początku marca, ale już teraz kluby rozpoczynają sprzedaż karnetów na rundę rewanżową. Drużyna z Bielska-Białej raczej nie rozpieszczała swoich fanów jesienią. 12. miejsce to na pewno wynik dużo poniżej oczekiwań wszystkich kibiców. Jak zatem zachęcić ludzi do przyjścia wiosną na stadion? W Podbeskidziu wpadli na całkiem fajny pomysł.
W poniedziałek, 5 lutego, czyli w dniu kiedy rusza sprzedaż karnetów, w rolę kasjerów wcielą się sami piłkarze. Bartosz Jaroch i Dimitar Iliev będą tego dnia obsługiwać kibiców, a przy okazji będzie można porozmawiać o nadchodzącej rundzie, czy choćby zrobić wspólne zdjęcie.
Wyjątkowi sprzedawcy pojawią się w oficjalnym sklepie klubu w Gemini Park od godziny 16.00.

I takie podejście – frontem do klienta – nam się podoba!

Inne artykuły o: I Liga | Podbeskidzie Bielsko-Biała

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli