Piotr Gruszka po meczu ze Zniczem: Gdybym nie był siwy, to bym osiwiał (WIDEO)

Autor wpisu: 11 marca 2017 13:20

Trener Chojniczanki Piotr Gruszka po szalonym meczu w Pruszkowie ze Zniczem (więcej TUTAJ) nie ukrywał rozczarowania. – Dla kibiców to było fajne do oglądania, ale o ile z Katowicami 2:2 mogło nas zadowalać, o tyle remis w Pruszkowie niekoniecznie – mówił nam po zakończeniu spotkania.

Szkoleniowiec lidera po meczu był wyraźnie podłamany ostatnią akcją w wykonaniu Znicza, dającą gospodarzom remis 3:3. – Już to gdzieś słyszałem, że chyba gdybym nie był siwy, to bym osiwiał po naszych ostatnich wyczynach – z dystansem do siebie skomentował.

– Nie jesteśmy zadowoleni. Ciężko nam się grało w ataku pozycyjnym. Ale na szczęście wyrównaliśmy na 1:1 na koniec pierwszej połowy, a potem dobrze wyglądaliśmy na początku drugiej. Kluczowym momentem była zbyt szybka strata drugiej bramki. A potem przy trzeciej bramkarz Znicza poszedł w nasze pole karne i zrobił się chaos. Nie ma z czego się cieszyć – mówił nam szkoleniowiec.

Posłuchajcie, jak komentował mecz Piotr Gruszka:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli