Pierwszoligowiec: Zabójczy Błąd, Sasinowi jest wstyd, Dudkowi przeszkadzał sędzia, a Janukiewicz wskoczył na… fotel lidera

Autor wpisu: 15 listopada 2017 09:12

Szczęśliwie dobrnęliśmy do półmetka sezonu. Na czele Chojniczanka i Miedź, ale chętnych, by dobrać się im do skóry, nie brakuje. Nieco okrojona była ta 17. kolejka (dwa mecze przełożone), ale emocji nie brakowało. Kilkoma drużynami i jednym trenerem porządnie wstrząsnęło. Kim? Zapraszamy na kolejny odcinek „Pierwszoligowca”.

A w nim Chojniczanka witana po meczu w Bytowie, jakby właśnie awansowała do ekstraklasy, choć dopiero została mistrzem półmetka, nowy dżoker ratujący Miedź, Paweł Sasin mówiący o tym, że Górnik musi wreszcie pokazać jaja, podłamany Jacek Paszulewicz i specjalna dedykacja od Marka Papszuna dla właściciela Rakowa.

Jest też kontrowersyjny karny dla Chrobrego, piękna przewrotka Zapolnika i zabójczy finisz GieKSy w Łęcznej. Z tej ostatniej okazji na tapecie u nas Adrian Błąd, który „ustrzelił” w ten weekend dwie asysty, jednego gola i… jednego trenera.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli