Pierwszoligowiec – TOP 7, czyli takie były hity ligowej jesieni

Autor wpisu: 28 grudnia 2016 09:25

Regularnie co tydzień przez cały czas trwania jesiennych rozgrywek proponowaliśmy wam magazyn wideo „Pierwszoligowiec”. Było emocjonująco, ciekawie, czasami wesoło, czasami zadziwiająco, czasami przerażająco. Na koniec roku – nasz subiektywny wybór TOP7. To były hity „Pierwszoligowca”.

Pierwsza liga przez całą jesień dostarczała nam porządnych emocji. Momentami bywaliśmy zdumieni, bo zdawało się, że miniona kolejka była tak ciekawa, że nic jej nie przebije. Ale zdawało się tak tylko przez tydzień – do następnej.
Na koniec roku wybraliśmy z tych wszystkich jesiennych „Pierwszoligowców” kilka kawałków, które przynajmniej nam szczególnie zapadły w pamięć. Takie nasze, absolutnie subiektywne, TOP7. Genialna radość Wigier w Pruszkowie, zapracowany Jacek Magiera, do bólu szczery po zderzeniu z pierwszoligową rzeczywistością Rafał Leszczyński, najsmutniejszy trener świata, granat w wychodku pewnej… osoby z Sosnowca, rozerotyzowane Katowice, no i oczywiście nasz szaman!
Zobaczcie:

Inne artykuły o: I Liga | Wideo

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli