Pierwszoligowiec: Z Rakowa zeszło ciśnienie, ułańska fantazja Pogoni, cud-miód Sierpiny, a w Sosnowcu tęsknią za Magierą

Autor wpisu: 26 września 2017 17:42

W Opolu mają lidera, ale też murawę, na której w weekend strach było grać w piłkę. Nie zmienia to faktu, że Odra na czele tabeli to po 10 kolejkach największe zaskoczenie tego sezonu. Ale nie jedyne, zaskoczeń jest dużo więcej. I właśnie m.in. o nich będzie w najnowszym odcinku Pierwszoligowca, na który serdecznie zapraszamy.

Będzie o antyfutbolu, jaki w Legnicy pokazali Górale, co nie przeszkodziło Łukaszowi Sierpinie oddać strzał życia, o ułańskiej fantazji, jaka poniosła Pogoń, co wyprowadziło z równowagi jej trenera, o wyjazdowych katastrofach Stomilu i Tychów, no i o ciśnieniu, które zeszło z Rakowa i Marka Papszuna.

Zastanawiamy się też, dlaczego Rafał Grodzicki funduje rywalom gole, Michał Walski tłumaczy, skąd się wzięła metamorfoza Ruchu, w Katowicach kibice robią, co mogą, by zmotywować piłkarzy, a ci w Sosnowcu tęsknią za Jackiem Magierą. Aha, do Chojnic wraca Maciej Bartoszek. Na moment, ale jednak.

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego magazynu wideo poświęconego pierwszej lidze:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli