Pierwszoligowiec: Raków wymiata, gol widmo w Mielcu, Mandrysz wpuścił Killera, a w Ruchu nie tracą nadziei

Autor wpisu: 4 października 2017 09:32

Mnóstwo kontrowersji i tyluż niezadowolonych trenerów, co oznacza, że znów w roli głównej wystąpili – niestety – sędziowie, w kilku sytuacjach narażając się na kpiny. Ale było też wiele pozytywnych akcentów – jak choćby wolny w wykonaniu Puszczy (szczególnie biorąc pod uwagę ten sprzed roku). Zapraszamy na najnowszy odcinek „Pierwszoligowca”. Gwarantujemy, że działo się, więc jest co oglądać.

Wymiata ostatnio Raków. Beniaminek zdobył właśnie olsztyńską twierdzę i wrócił do Częstochowy z serią czterech kolejnych zwycięstw, pakując w każdym z nich rywalom po trzy bramki. Ale na podobnej fali jest też Podbeskidzie, które tym razem uporało się z Puszczą. Nadziei – i słusznie – nie tracą w Chorzowie. Z kolei trenerzy Miedzi i Wigier zapewniają, że niebawem podniosą swoje zespoły z kolan.

Obronił się Piotr Mandrysz, który w Bytowie wpuścił Killera, coraz trudniejsza za to sytuacja Jurija Szatałowa w Tychach. W Mielcu padł gol widmo, a w Chrobrym Ilków-Gołąb z głodu (takie przynajmniej odnosimy wrażenie). No a Chojniczanka wróciła na fotel lidera.

To wszystko (plus oczywiście gole z tej kolejki) w najnowszym odcinku naszego magazynu wideo poświęconego pierwszej lidze:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli