Pierwszoligowiec: Przekleństwo Nicińskiego, wsparcie dla Eusebio, nowy duch w Tychach, a Stawski oddaje za bilety

Autor wpisu: 18 października 2017 08:51

Rzadko zdarza się tak udany pościg, w jaki ruszyły Wigry za Chrobrym, dlatego koniecznie trzeba to zobaczyć. Dla nas zespół Artura Skowronka absolutnie zasłużył na miano zbiorowego bohatera tej kolejki, dlatego najnowszy odcinek „Pierwszoligowca” rozpoczynamy właśnie od meczu w Głogowie.

Ale nie tylko tam się działo. W Chorzowie już chyba na dobre przyjął się grecki przeszczep, aczkolwiek w meczu z Rakowem więcej emocji niż na boisku, było na trybunach. Po meczu Stali z Chojniczanką nie wytrzymał Zbigniew Smółka i w kilku żołnierskich słowach powiedział, co myśli o pracy sędziego – resztę natomiast dopowiedział u nas w wywiadzieWściekł się również trener Drutexu-Bytovii do tego stopnia, że pewnemu panu był gotów oddać za bilet.

Co jeszcze w „Pierwszoligowcu”? Wsparcie dla Eusebio nie tylko od Olimpii, ale i całej pierwszej ligi, paten Stomilu na liderów, rzadki obrazek z Bielska, katowicki wspomnień czar, no i nowy duch w Tychach. Zapraszamy na nasz cykliczny magazyn poświęcony pierwszej lidze:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli