Pierwszoligowiec: Przebudzenie Stali, modły przy Bukowej, Odra dostała gonga, a Lewicki zamknął Stomil w szatni

Autor wpisu: 25 października 2017 15:00

– Dzieją się rzeczy, które dziać się nie powinny – mówił po meczu w Sosnowcu trener Tomasz Asensky… Cóż, taka jest tak pierwsza liga w tym sezonie… W Mielcu kibice zobaczyli „Przebudzenie mocy”, w Chorzowie powitali piłkarzy Ruchu, jakby ci właśnie wrócili do ekstraklasy, Wigry zafundowały swoim kolejny pościg z dreszczowcem w tle, a Olimpia zapłaciła za… młodość. Jest najnowszy odcinek „Pierwszoligowca”, na który serdecznie zapraszamy.

Wydarzeniem kolejki oczywiście derby GieKSy z Ruchem, podczas których urzekła nas przede wszystkim pierwsza połowa w wykonaniu gości no i pewien młody kibic (a właściwie młoda kibicka) gospodarzy. Od dna odbiło się Zagłębie, gdzie wciąż szaleje Szymon Lewicki, choć i tak najlepszym komentarzem do meczu Zagłębia ze Stomilem było to, co powiedział Tomasz Asensky. Co poza tym? Artur Skowronek ma dość gonienia rywali, Krzysztof Brede bierze na klatę pierwszą domową porażkę Chojniczanki, Marcin Wodecki pogubił się po meczu w Opolu, a Ryszard Tarasiewicz tłumaczy, czym jest sprawiedliwość.

Do tego oczywiście będą gole, roztańczona szatnia Stali, radosny futbol Chrobrego i rekordowa średnia Olimpii…

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli