Pierwszoligowiec: Pojedynek ziomali, eksplozja w Rakowie, wielki zespół w Mielcu, a na Ruch ktoś rzucił urok

Autor wpisu: 20 września 2017 08:07

Nie znasz dnia ani godziny… Ani rywala, który cię zaskoczy. To był istny pogrom faworytów, na czym skrzętnie skorzystała Chojniczanka, która po kilku miesiącach przerwy znów jest pierwszoligowym liderem. Ale nie tylko o Chojniczance i przegranych faworytach będzie. Jest już najnowszy odcinek „Pierwszoligowca”.

A w nim Smyła o tym, czemu piłka jest złośliwa, Ryczkowski o przyczynach zwycięstwa nowego lidera w Sosnowcu, wreszcie uśmiechnięty Papszun (szatnia Rakowa po meczu z Chrobrym o mało nie eksplodowała), mały „odlot” Smółki, no i wciąż zafrasowany Mandrysz. Będą też oczywiście piękne bramki, z których na szczególną uwagę zasługuje ta z Bytowa.

W Suwałkach doszło do pojedynku ziomali, ponad 700 kilometrów od domu, w Olimpii znów zmarnowali karnego, Nocoń stawia Górali do pionu, Stomil wciąż się świetnie bawi (szczególnie w meczach u siebie), a w Chorzowie bez zmian. Na Ruch ktoś w tym sezonie najwyraźniej rzucił urok – inaczej tego, co się z Niebieskimi dzieje, nie sposób wyjaśnić. Zapraszamy na kolejny odcinek naszego magazynu wideo poświęconego pierwszej lidze:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli