Pierwszoligowiec nr 53: Stal się bawi, Lewicki odkurzył koronę, GieKSa ugrzęzła i trenerskie… pogaduchy

Autor wpisu: 15 sierpnia 2017 13:16

Drutex-Bytovia na razie leje wszystkich w pierwszej lidze równo, Stal Mielec buduje twierdzę, a GieKSa… zasieki przed niezadowolonymi kibicami. Pierwszoligowiec numer 53 – czyli nowy odcinek naszego magazynu wideo już gotowy.

Mamy dla was jak zwykle sporo pierwszoligowych goli z kolejki, no i przegląd tego, co zdarzyło się w weekend najważniejsze i najciekawsze. Zaglądamy na każdy z dziewięciu stadionów. Tradycyjnie nie tylko na to, co działo się na murawie, ale także podsłuchujemy, jakie były komentarze pomeczowe.

I jak to zwykle w pierwszej lidze – działo się wiele i ciekawie. Nawet tam, gdzie było… bez goli, czyli w Suwałkach. Przede wszystkim zwracamy uwagę na tych, którzy rosną znacząco w siłę – Drutex-Bytovię, Stal Mielec czy (nieoczekiwanie) Chrobrego Głogów.
Ale jest też o tym, jak przypomniał o sobie Lewicki i co to znaczy dla Zagłębia, zwycięstwie wyrwanym Odrze z gardła, Mandryszu drapiącym się w głowę, studzeniu głów w Olsztynie i bardzo ciekawej wymianie trenerskich opinii w Częstochowie.

Zobaczcie sami – Pierwszoligowiec nr 53:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli