Pierwszoligowiec nr 52: Odczarowane Chojnice, szpila Mandrysza, bomby w Odrze, pozytywny wk… w Ruchu

Autor wpisu: 9 sierpnia 2017 11:08

Sezon nabiera rozpędu, a na czele tabeli ci, których przed startem rozgrywek o to nie podejrzewaliśmy. Cóż, taka jest ta liga – tu wszystko może się zdarzyć. Dokładnie tak, jak w naszym programie. Zapraszamy na drugi w tym sezonie odcinek „Pierwszoligowca”.

A w nim między innymi trener Mandrysz odgrywający się na Miedzi za stratę bramki w 96. minucie, odczarowany stadion w Chojnicach po 273 dniach, bolesna lekcja Stali Mielec, roztańczona szatnia w Łęcznej, gdzie Tomasz Kafarski sprawdzał, czy wszyscy odpowiednio głośno cieszą się ze zwycięstwa nad Zagłębiem, no i zadowolony po wygranej 3:2 w Niepołomicach Marek Papszun umawiający się na kawę z Tomaszem Tułaczem.

Będzie też o bombach w Odrze (i transferowej, i piłkarskiej), kuble zimnej wody w Siedlcach, pozytywnej – choć nieskutecznej – motywacji w Ruchu, dawaniu ciała w Bielsku, nowych i cennych obcokrajowcach w Olimpii i czekaniu w Wigrach. Zapraszamy:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli