Pierwszoligowiec nr 51: Longinus wodzirej, podłamany Bonin, awantura na GieKSie, a w Suwałkach sędzia tchórz

Autor wpisu: 2 sierpnia 2017 08:04

Piłkarze wrócili na boiska, wracamy i my – z najszybszym i najlepszym magazynem o pierwszej lidze, czyli Pierwszoligowcem i zapraszamy na pierwszy epizod nowego sezonu. Tak jak przypuszczaliśmy – zaczęło się (gdzieniegdzie) od małego trzęsienia ziemi, więc dalej może być już tylko ciekawiej.

Niesmakiem i awanturą (co prawda nie tak dużą jak niedawno w Sosnowcu, ale jednak) zakończyła się inauguracja w Katowicach, gdzie GieKSa przegrała z Pogonią. Była wizytacja kibiców, niekoniecznie z kwiatami. Od wpadki zaczęło też Zagłębie, no ale ono tradycyjnie przegrało z Jackiem Paszulewiczem, który patent na tę ligę ma. I przy okazji na Zagłębie. W wielkim stylu z pierwszą ligą przywitały się Odra Opole i Puszcza Niepołomice. W szatni Puszczy za wodzireja robił Longinus Uwakwe – całkiem sprawnie!

Co będzie jeszcze? Bezradny i podłamany Grzegorz Bonin, egipskie ciemności i „sędzia tchórz” w Suwałkach, piękny gol typowanego przez nas na gwiazdę już pół roku temu Napołowa (goli będzie oczywiście więcej), a na koniec wielkie piłkarskie święto – godne ekstraklasy – w Mielcu, gdzie Stal wygrała z Ruchem w starciu dwóch wielkich i utytułowanych firm. No to do dzieła:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli