Pierwszoligowiec nr 50: Kibice w szatni Zagłębia, Milekić czyli pomyłka, Nowak celuje w Miedź, Górnik świętuje, a Milik robi za Batmana

Autor wpisu: 7 czerwca 2017 08:57

W tym sezonie to już koniec – przynajmniej batalii na boiskach (zostały jeszcze baraże, ale nie wiadomo, czy się odbędą). Najszczęśliwsi na finiszu są kibice Górnika, którzy zalali Puławy, na co spiker Wisły był bezradny. Ale nie dziwimy się, bo przecież po roku do Zabrza wraca ekstraklasa. Choć oczywiście nie tylko o Górniku będzie w najnowszym „Pierwszoligowcu”.

Niesmakiem i awanturą zakończył się sezon w Sosnowcu, gdzie kibice „odwiedzili” piłkarzy w szatni. Zobaczcie też, czemu Ireneusz Mamrot nie chce zostać w… Chojnicach, będzie o pożegnaniu Dominika Nowaka z Wigrami (prawdopodobnie trafi do Miedzi), Ryszarda Tarasiewicza z Miedzią i Adama Łopatki ze Stomilem. Jacek Paszulewicz zdradza, jaki był cel Olimpii i dlaczego w szatni bandy z Grudziądza nie ma euforii. Nie mogło też zabraknąć afery z Mielkiciem, która skończyła się wesołym oberkiem. Milekicia nie ma, zostaje za to Smółka – i to jest chyba najlepsza wiadomość dla Mielca.

Na koniec gratulujemy triumfatorowi drugiej edycji naszej Vitasport Fantasy 1. Liga. A wy możecie pogratulować nam – przed wami 50. odcinek „Pierwszoligowca”! Szybko zleciało…

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli