Pierwszoligowiec nr 49: Kurzawa pod sufitem, Łopatko jedzie z murawą, Znicz na manewrach NATO, a Smółka zaprasza na fetę

Autor wpisu: 31 maja 2017 09:46

Wjeżdżamy na ostatnią prostą, więc robi się coraz ciekawiej. Oprócz Znicza, który „zaklepał” sobie spadek, pozostałe zagadki wciąż nierozwiązane. Działo się na boiskach, dzieje się też w naszym najnowszym ‚Pierwszoligowcu”.

Kibicom Górnika w meczu z Podbeskidziem wciąż było mało, a po spotkaniu Rafał Kurzawa wylądował pod sufitem. Potknięcie Zagłębia w Głogowie trener Dariusz Banasik tłumaczy niedojrzałością, co skrzętnie próbuje wykorzystać i Górnik, i Chojniczanka, gdzie „Show must go on”. Również w meczu z Wigrami.

Po raz kolejny na wyjątkową szczerość zebrało się trenerowi Stomilu Adamowi Łopatce, który zrównał z ziemią murawę w Bytowie („wstyd dla całej ligi”), a myśmy już ponad rok temu szukali na boisku Drutexu-Bytovii trawy. Jak widać, do dziś tam nie za bardzo wyrosła. Posypała się Olimpia Grudziądz, a w Katowicach zaczęli polowanie na… Rumaka.
No i na pierwszoligowym pokładzie tym razem witamy Puszczę Niepołomice.Zapraszamy na nasz najnowszy odcinek magazynu o pierwszej lidze:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli