Pierwszoligowiec nr 47: Szaman znów działa, zwycięski kankan Stali, Bytovia nie daje się zakopać, patent Banasika, a Sandecja już w niebie

Autor wpisu: 19 maja 2017 07:58

Wjeżdżamy na ostatnią prostą i żegnamy Sandecję, która idzie piętro wyżej, żegnamy też Kluczbork – ten piętro niżej, a na pokładzie witamy Odrę Opole. Na pozostałe rozstrzygnięcia wciąż musimy poczekać, ale im bliżej końca, tym coraz większe nerwy… Gdzieniegdzie… Dzieje się i jeszcze będzie się działo. Zapraszamy na kolejny odcinek „Pierwszoligowca”.

Pamiętacie buriackiego szamana? Zadziałał. Z lekkim opóźnieniem, ale jednak. Chojniczanka znów liczy się w walce o awans, a Artur Derbin z tego wszystkiego o mały włos nie zaśpiewał kawałka Queenu. Swoje małe show odstawił też trener Chrobrego, ale miał ku temu powody. Z kolei Dariusz Banasik potwierdził, że ma patent na Wigry – dzięki czemu Zagłębie coraz bliżej ekstraklasy.

Nie odpuszczają też w Katowicach i Legnicy, ale skoro ostatnio traci się tam punkty jak na zawołanie, to wielkich nadziei mimo wszystko byśmy sobie nie robili. Za to wielkie gratulacje dla trenera Smółki i jego Stali – beniaminek odtańczył radosnego kankana po zwycięstwie nad Miedzią, bo zapewniło mu ono utrzymanie.  Aha, no i rozgadał się trener Druteksu-Bytovii Adrian Stawski. Mówi coś o tym, że on i jego drużyna nie dadzą się zakopać… I dobrze – wygrali po raz pierwszy od… listopada.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli