Pierwszoligowiec nr 46: Męska rozmowa Chrobrego, Smółka bierze na klatę, koszmar Angielskiego, a dla Chojniczanki mamy szamana

Autor wpisu: 9 maja 2017 09:59

Po 1:6 w Zabrzu uznaliśmy, że nie ma na co czekać i dla Chojniczanki uruchamiamy szamana do spraw beznadziejnych. Buriackiego, prosto z okolic Bajkału. Jeśli się sprawdzi i Chojniczanka wywalczy awans do ekstraklasy, uznamy, że jest prawdziwym mistrzem. Podobnie jak trener Artur Derbin, który po tak mało przyjemnym debiucie mimo wszystko stara się trzymać fason.

A co jeszcze w naszym najnowszym „Pierwszoligowcu”? Trener Mroczkowski przyznaje wreszcie, że Sandecja powalczy o wykorzystanie „szansy, która się pojawiła”, Prokić i Pribula gonią lidera, Stawski i Tarasiewicz walczą z sędziami, Zniczowi w Tychach wyłączyli prąd, a Smółka porażkę Stali z Podbeskidziem bierze na swoją klatę. No i nasz ulubieniec Rafał Leszczyński po raz kolejny dokazuje przed kamerą.

Będzie też o męskiej rozmowie, jaka czeka piłkarzy Chrobrego, którzy frajersko przegrali w Kluczborku, kolejny hat trick Świerczoka oraz fatalna w skutkach – dla Karola Angielskiego i Olimpii Grudziądz – interwencja Vaclava Cverny. Zapraszamy:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli