Pierwszoligowiec nr 45: Tur się (nie) myli, deszczowa piosenka Górali, zdziwiony Buczek, zagubiona Stal, a Łopatko o… pupkach

Autor wpisu: 2 maja 2017 13:17

Niektórzy w Nowym Sączu podobno zaczęli już mrozić szampany, ale na to jeszcze za wcześnie. Po tej kolejce tylko Górnik został z walki o awans wyautowany. W grze pozostała ósemka, która idzie niemal łeb w łeb. Niemal, bo znów potknęła się Chojniczanka. I znów u siebie, co niechcący przewidział tamtejszy Tur, stawiając na… MKS. Nie dodał tylko który…

Będzie też o kibicach, którzy wypełnili stadion Chrobrego, rozśpiewanej szatnia Podbeskidzia. Trener Smółka tłumaczy, co się stało ze Stalą, a Adam Buczek dziwi się po meczu w Sosnowcu. Wreszcie jest też Adam Łopatko tym razem rozprawiający o… spinaniu „pupek”. No i Andrzejowi Prawdzie oczywiście gratulujemy udanego powrotu na ławkę Znicza. Jak sam mówi: Znicz jak Feniks się odradza.

Nie zabraknie też bramek, a szczególnej urody tym razem padły w Suwałkach i Katowicach. Zapraszamy na kolejny odcinek! Pierwszoligowiec numer 45.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli